Hakkımızda

Kurumsal Kimlik

Bilgisayar konusunda iyi bir firma ile çalışmanız için birden fazla sebeb vardır. Bunlardan bazıları hakkında size bilgi vermek istedik. Teknolojinin hızlı ilerlemesi sayesinde ofis işlerinin büyük yükünü bilgisayar ve ekipmanları üstlenmiş durumdadır. Bu sistemlerin kullanımında ve sonrasında oluşacak hatalarda daha önemli duruma gelmiştir. Çok küçük hatalar büyük sonuçlar doğurmakta bilgi kaybı ve işkaybına neden olmaktadır. Biz bunlara karşı eğitimli elemanlarımız ve kaliteli kurumsal hizmetle dur demek istiyoruz.

 

 

Giscom Bilgisayar

1998 yılında kurulan GİSCOM Bilgisayar Teknolojileri alanında hizmet vermektedir. Kuruldugu zamandan itibaren bilginin hızlı aktarımı ve güvenliğinin gelecekte daha da hayati önem taşıyacağını düşünerek, birikimlerini ve geleceğini bu yönde uzmanlaşmaya yöneltti.

Giscom’un en belirgin özellikleri, “Yerel ve Geniş Ağlar Üzerinde Uygulama Geliştirme”, “Müşteri Memnuniyeti Odaklı Anahtar Teslimi Projeler”, “Danışmanlık Hizmetleri”, “Internet Uygulamaları”, “Bakım ve Sistem Desteği ” konularında deneyimli kadrosudur.

Çözüm Alanlarımız;
* Sistem Entegrasyonu
* Yerel ( LAN ) ve Uzak ( WAN ) ağlarının projelendirilmesi ve tüm kurulum hizmetleri
* Internet Uygulamaları ( LL, GHDSL, xDSL, VPN )
* Güvenlik Uygulamaları
* Teknik Hizmet ve Danışmanlık Servisleri, Bakım Anlaşması Alternatifleri
* Telekom ve VOIP Hizmetleri

Çözüm Ortaklarımız;
HP, IBM, Lenovo, Microsoft, Superonline, Symantec, TrendMicro, Juniper, 3Com, Cisco, Draytek

 

 

 

 

 

Hakkımızda